můj život

Čau? Čau!

29. října 2014 v 17:25 | monika-es
ČÁGO,
Lol, ja už jsem fakt trapná. Napíšu vždycky jeden článek, jak budu psát a podobný sračky a pak se tak týden neozvu. :-D Je to docela směšný číst si to no. :-D Ale nevadí. Jakobych nic nepsala :-D A psát to už nebudu, protože když to napíšu, už nenapíšu, žejo. :-D
Naštěstí máme ještě do konce týdne volno, takže si užívám pohodičku domaa. :-) Ale měla bych číst povinnou četbu no. :-D Do příštího týdne mám mít 5 knížek a mám tak 2 skoro 3. :-D Ajajaj. :-D


Strašně mě štve, jak je venku už kosa. :-D Jsem už asi 2 hodiny doma a furt jsem zmrzlá jak hovno! :-D Achjo .. :-D

Shrnutí .....

20. října 2014 v 22:06 | monika-es
Ahoj,
Opět mě trochu opustila ta má blogovací nálada, takže to tu opět utichlo. Pokusím se s tím něco udělat a snad nezůstanu jenom u slibů. :-) Uvidíme.
Co se týče mých dnů minulých/nadcházejících .. Tak není ani nic moc zajímavého. O víkendu jsem ráda, že jsem doma, že můžu spát a že mám čas sama pro sebe. No a nebo že se můžu vyfiknout a vyrazit někam zapařit. O:-) Přes týden jsem ráda, že jsem doma ze školy (ikdyž mě to teď v té škole ani tak neštve, což je divné :-D, ťuk ťuk ťuk) a můžu opět spát (sakra já nedělám nic jiného, že spím :-D). Ne ale ve škole je teď docela klid. Téma maturita na chvíli utichlo .. ne ikdyž neutichlo, furt se to řeší a furt mám v hlavě nějakej ,,vikřičník", který mi tam křičí - ,,Dávej v té škole pozor! Uč se ty blbko! Neodmaturuješ." Jo ale ještě to poslechnout, že. :-D Ne .. já se teď docela snažím. O:-) Až mě to samotnou překvapuje.


Tento týden o víkendu máme ve vedlejší vesnici RETRO ples, takže se tam chystám, každoročně je to moc povedená akce. A já OPRAVDU doufám, že se mi konečně letos podaří nafotit nějaké slušné/normální/pěkné fotky! A pokud ano, určitě vám je ukážu. :-)
Příští týden mám celý volný, takže paráda. No ale čeká mě maturitní četba, takže budu číst, číst, číst. Do konce měsíce mám mít 5 knížek, nemám žádnou. Jsem to ale šikula. :-)

Krásný zbytek pondělí a krásné úterý přeji! :-) Mě čeká vstávačka v 5, takže já tu končím a mažu spát. :-) Dobrou :-*

Tamtadadá, jsem tu. :-)

12. října 2014 v 19:34 | monika-es
Ahoj holkyyy,
Tak jsem si dala neplánovanou pauzičku. :-) Už několikrát jsem chtěla napsat, ale buď jsem neměla čas, nebo náladu. Však to znáte. ;-) Jak začla škola nějak jsem přestala všechno stíhat. Nebo tedy stíhat. Já bych to stíhala, ale totálně bez energie něco dělej, že ano. :-)
Každopádně opět přišla chuť, nadšení a enerigie pro blogování, tak snad se máte na co těšit. :-) Určitě nebudu psát vždycky každý den, protože to by byly jen články škola/škola/škola. A to mi příjde docela zbytečné. Ale tak uvidíme jak budu mít náladu a témata na psaní. :-)
Jako první článek bych vám chtěla napsat o DESIGNBLOKU. Napsala bych ho jako samostatný článek. Nejspíš až na zítra. :-) Ikdyž spíš bych vám chtěla ukázat fotky. :-) Pokud jste tam někdo byl, budu ráda, když mi sem napíšete vaše názory/pocity. :-)
No a to je pro dnešek vše. :-) Tak krásný zbytek neděle! :-*

School, school and school again. :-(

9. září 2014 v 20:14 | monika-es
Ahooj,
Tenhle týden mi vůbec neutíká. Strašně se to v té škole táhne. A já tam umírám. Nejvíc při angličtině. Musím si hodně máknout, nejsem vubec zvyklá mluvit. Nevíte nějakej super způsob jak se nejlíp naučit mluvit anglicky? A vubec jak si zlepšit AJ? Vypadá to že to budu nutně potřebovat. :-(

takhle nějak to u mě teď furt vypadá .. joo užívám si maturitní ročník od prvních dnů, hurá

Ve škole jsme konečně dostali nový seznam maturitní četby, takže teďka začínám už i číst. Proto není moc času na blog. O víkendu se snažím si užít volné chvíle. Mimochodem tento víkend byl super. :-) Mám už vlastně na celý září, na víkendy, něco naplánovaného a strašně se na to těším a tím víc mi to příjde, že to vubec neutíká! :-D Achjo ..
Snažím se vymyslet nějaké zajímavější články, než stěžování si na školu, tak uvidíme jak mi to půjde. :-D + bych chtěla obnovit design, tak uvidíme kdy bude čas. :-D Každopádně teďka ,,hurá" na slovíčka :-( Tak čáááu a krásný večer :-*

perfektní véča - banán, mrkev, jablko a trochu skořice, yummyyy

Fucking school.

4. září 2014 v 18:29 | monika-es
Čaago,
Konečně je dneska zase krásný počasí. :-) To je hnedka lepší nálada! Ikdyž jsem teda musela sedět ve škole do 15:45. Vlastně .. Do 15:30, naštěstí nás pustili domu dřív, takže jsem stihla dřív vlak. Aspoň že tak! :-D Je na hovno když vám vlak jede v 15:45 a vy v 15:45 končíte no. :-D
A jinak ke škole .. Z maturity jsem strach měla vždycky, ale jen po pár přednáškách, co a jak u maturity bude, mám strach 100x větší! Jestli já tohle někdy zvládnu .. tak já nevim co udělám, ale každopádně budu nejvíc HAPPY! :-D
Ale zase si užívám to, že jsme nejstarší na škole, domlouvání stužek/stužkováku, maturiťáku a tak podobně. :-D Achjo .. kde jsou ty časy, co jsme my běhali po škole a nevědeli jsme co kde, co jak a tak celkově jsme byli mimo, jako ti prváci teď. :-D

Rainy day :-(

2. září 2014 v 15:58 | monika-es
Ahoj,
Dneska jsem si zase vstávala o půl 7, ve škole jsme byli cca do půl 10. Ale zítra už bohužel nastává krutá realita. Vstávání v 5, do školy na 7 .. naštěstí jen do 2. Ale i tak. To vstávání mě zabije. Ve čtvrtek na 8 a do 15:45 .. Fakt krásný :-D Aspoň že v pátek máme od 10h do 13h :-D
Dnešní počasí mě opravdu štve. Celej den jen prší a prší. Ale kdyby pršelo jen chvíli, tady snad za celý den přestalo jen na tak cca na hoďku, jinak tu furt prší a nebo aspoň jen tak trapně mrholí! :-D Achjo .. Ještě že se to má od zítřka zlepšovat. Doufám hlavně aby bylo pěkně na víkend! :-)))

Dneska po škole jsme zajeli do tesca pro sešity a tak. Vzala jsem si dva sešity s kravičkama, strašně se mi líběj :-D Akorát byly zabalený dohromady a nikde nepsali jaký to jsou sešity, doma jsem zjistila, že kostičkovaný, což mě docela štve, ale jsou rozkošný. :-D Jeden obyčejný nelinkovaný na zítřejší matiku, protože naše potřeštěná učitelka už bude zítra plašit, jak ji znám. Pak fialový desky na všemožný papíry co furt dostáváme a tak. Barevný propisky a barevný lepící papírky. :-D Ještě jsem chtěla diář na příští rok, ale nenašla jsem. :-( :-D

School tomorrow? Shit!

31. srpna 2014 v 18:24 | monika-es
Ahoj,
Furt si to nějak nepřipouštím, že už zítra opravdu budu muset vstát, zkulturnit se a vyrazit do školy. Ikdyž jen na pár minut (snad) .. tak i tak je to strašné. Dva měsíce jakoby nebyly .. maturita na krku. To snad není pravda.
Každopádně prázdniny jsem si opravdu užila, nebyl snad den co bych se nudila. Neříkám, že jsem třeba občas jen tak neseděla doma, ale nějakej odpočinek byl taky potřeba že .. :-)
Takže moje asi poslední prázdniny se vydařily. Myslím tím tedy ty letní. :-) Nějak mi uplně dochází slova. Jak si to začínám uvědomovat při tom co to píšu.
Sakra je to fakt vubec možný že je konec prázdnin a já maturuju ?!?!?!?

Blbec je blbec a blbcem zůstane. ♪

27. srpna 2014 v 15:35 | monika-es
Čauky,
Tak dneska jsem opět vstávala ve 12, jako celý prázdniny. :-D Dala sem si rychlý oběd a pak jsem dodělávala domácí práce - přebírání diod .. Už toho mám za celé prázdniny dost! :-D Ale mám to za sebou, takže hurá! :-)
Konečně tu taky neprší a není až taková kosa, tak vezmu Pavlínkua půjdem si dát repeat našich prázdninových dnů. :-D

Jo a takhle se u nás spinkaa :-D moje milovaná Myška <3 Snažila sem se ji fotit jak zívá, protože je to strašně cute :-D ale podařilo se mi to jen takto. (viz 2. fotka)

Český písničky moc nemusím, ale tahle mi tu hraje už několikátý den. :-D

It is summer? Really??

26. srpna 2014 v 13:49 | monika-es
Ahoj,
Dneska to počasí je opravdu ,,úžasné". Poslední dny a nám to celé proprší nebo coo? Někdy předevčírem, myslím, tu prej v noci byly asi jen 4°C .. A to že je srpen jooo .. Hm vypadá to tak no. Ale už to uplně vidím, že půjdem do školy, budem tam sedět až do kdoví kdy a bude krásně. :-/ Achjo. Takže to vypadá, že dnes budu jen doma relaxovat ..
K včerejšku .. moc jsem si to užila, protože jsem s holkama byla takhle po strašně dlouhé době, takže paráda. :-) Pár fotek máme, ale tak 99% nejsou zveřejnitelné. :-D Achjo ... :-D
Jack Daniels <3 nejlepší pití co existuje ... // takhle dopadlo moje triko, následně i bunda .. tu už vyfocenou nemám .. ale to je prostě tak, když jste šikula .. nepamatuju si akci co bych se já nepolila :-D

Ladies night .. :-)

25. srpna 2014 v 14:12 | monika-es
Čaau :-),
Party jsem přežila. Dokonce i bez kocoviny. Ještě že na tohle nějak moc netrpím. :-D V sobotu mi přijela kamarádka, která tu neplánovaně zůstala až do dneška. :-D Proto jsem se tedy neozvala dřív. :-) Dneska to je taky jen tak na rychlo, protože za pár hodin, jedem k další kamarádce, takže další party. Oooje. No každopádně tato bude jen v duchu dámské jízdy, takže taková klidnější. :-D Ikdyž ... Uvidíme. Pokusím se fotit a třeba budou i nějaké fotky. V sobotu sem na foťák zapomněla a to mě moc mrzí. :-/ Byly by krásné fotky. :-))

včerejší posezení u vodárny :-)

amazing PARTYYY!

23. srpna 2014 v 15:19 | monika-es
Ahoj,
Dneska jenom deníčkově a velice na rychlo! :-) Jako tradičně tu máme tento víkend pouť. Ikdyž ona to zas taková pouť není. :-D Ale vždycky se sejde spoustu lidí a v naší místní diskotéce je pak velká party. :-D Včera velice neplánovaně jsem taktéž na ní skončila. :-D A dnes už plánovaně na ní skončím opět. :-D Takže tento víkend = velká party. Ale to se musí, že .. Když už máme ten koneec. :-( :-D No ale nebudem fňukat a jdem si užívat poslední dny! ŽE ANOOO .. :-) Tak se mějte krásně a užijte si den, ať už podnikáte cokoliv. :-)

Dáme párty? ♪

no tak jsem zpět, muhahaha

21. srpna 2014 v 18:21 | monika-es
Čéégo děvčata,
Tak je to zas tady. Už po stopadesáté se ,,vracím" k blogu. Lol. Doufám, že se vracím tedy. No každopádně to budete moct vidět samy na vlastní bulvy, že.
Ani vlastně zase nevím, co sem chci psát, takže doufám, že co nejdřív dostanu nějaký gůd ajdia. :-) Hmm .. To se všechno uvidí. Každopádně už je moc smutno po vás všech a po tom blogování, takže prostě máte mě zpět. :-D Ale radši přestanu blábolit, stejně tu teď píšu sračky .. Já jen aby jste věděli, že jsem jakože tu no. Tak zatím báj báj. :-*

11.června

11. června 2014 v 20:33 | monika-es
Ahoj,

Tak to vypadá, že ty horké dny máme na chvíli za sebou. :-) Na jednu stranu jsem ráda, protože cestování busem/vlakem v tomhle počasí bylo opravdu smrtelné, ale zas na druhou stranu chodit si jen v tílku a kraťasích bylo moc fajn :-)
Ve škole to utíká .. už tam nic neděláme .. Jen na těch hodinách, kde máme takový splašený učitelé, kteří musí furt něco diktovat a nenechají vám volnou ani minutku. No se známkami jsem na tom po dlouhé době taky dobře. Celý třeťák vlastně zvládám dost v pohodě, ale přitom prvák a druhák byl peklo .. Tak teď abych zvládla ještě takhle s přehledem čtvrťák a maturu no a budu happy. :-D :-))
Když už jsme u té maturity, strašně by mě zajímalo jestli máte už aspoň trochu nějaké plány co po maturitě??? :-)

summer

Nějak se ani nic neděje .. A to že vůbec .. proto jsem se opět déle neozvala. A hlavně teda kvůli počasí, jak už jsem psala, protože jsem byla věčně venku a v tomhle vedru jsem neměla ani pomyšlení na blog. :-D :-)

Jak jste přežili vy tyto vedra ???? :-)

sunny day ☼

6. června 2014 v 15:12 | monika-es
Čááu,

Týden opět uběhl jako voda. Nějak jsem vůbec nic nestihla za ten týden. Je to zase nezvyk vstávat brzo a jezdit pozdě domů. :-/ Každopádně z těch dnů nic nemám, protože většinu prosedím ve škole nebo ve vlaku/autobuse. A to je to v té škole už uplně zbytečné. Sice na pár předmětech ještě něco děláme, ale to už je fakt málo. Všichni dohání poslední známky a tak. Jsem ráda, že letos mám poprvé klid a žádné zlepšování na poslední chvíli. :-)
No každopádně prázdniny už nutně potřebuju a neskutečně se na ně těším. Ikdyž teda celý červenec budu makat, pokud mi teda výjde brigáda. U nás v tom prdelákově je to strašně těžký něco sehnat. No ale pak budou penízky a o to bude srpen užitější! :-)

http://photos-d.ak.instagram.com/hphotos-ak-xpf1/10358462_1417076455245611_629744283_n.jpg
milované jahůdky <33

Konečně je zas pěkné počasí .. :-) a končně to vyšlo na víkend! :-) Hnedka je všechno hezčí, když je takové počasí. :-) Já jen doufám, že to počasí už takto zůstane až do konce srpna (nejlépe :-D).

Poslední víkend se sestřičkou.

29. května 2014 v 17:36 | monika-es
Ahooj,

Zítra mě čeká poslední den praxe. Teda vlastně si jdu nechat jen podepsat deník. No takže už mi vlastně praxe tak nějak skončila. :-D Včera a dneska jsem byla doma a přepisovala jsem miliony nesmyslů do excelu. Chvíli mi trvalo než jsem se vůbec zorientovala. Naposled co jsem s ním dělala bylo na základce .. a vlastně i v prváku, ale tam jsme nic nedělali. :-D Naštěstí jsem to nějak zvládla, ale už ho zas dlouho nechci vidět .. :-))))))

A teď k nadpisu .. Už jsem tu psala, že ségra mi v pondělí odlétá do USA. Za rok se vrátí, takže to není tak dlouho, ale na druhou stranu, až se vrátí budu mít snad po maturitě a už to tady bude zas uplně jiný .. Divný. Bude to takovej nezvyk no. Ale strašně ji to přeju, do USA chce už strašně dlouho a konečně se ji to podařilo. :-) A taky díky ní někdy příští rok poletím do USA takyyyy, jupí. :-D
Takže od pondělí jsem ,,jedináček". To je taky divný ..

Untitled
Ségra bude na předměstí Washingtonu, takže tam se podívám určitě :3

Nevím jak se ozvu přes víkend, jelikož tu bude zase celá rodina a tak a celý víkend budem se ségrou. No pak od pondělí už mám školu, takže snad budu mít čas i přes školu. :-)))))

Btw. máte někdo zkušenosti s čínskými telefony? Objednáním? A tak .. vše co se okolo toho týče?

23-25.5. 2014 - Víkend + pokračování týdne.

27. května 2014 v 19:50 | monika-es
Ahooj,

Tak tu mám menší shrnutí mého víkndu. Mám z něj takové smíšené pocity. Byl skvělej, ale zároveň strašnej. :-D Hned se vysvětlím .. V pátek mi praxe utekla, o půl 12 jsem šla domu. Po cestě domů jsem potkala dědu, takže jsem se domu dostala až po 1, klasika. :-D Tak jsem si chtěla udělat nějaký rychlý oběd, nakonec jsem se rozhodla pro těstovinový salát. Všechnu zeleninu sem měla připravenou, maso nakrájené a teď že si dám vařit těstoviny, ale doma jsme žádné neměli, jen špagety a ty opradu nebyli vhodné. :-D Tak jsem vyrazila do místního obchodu. Když už jsem tam byla, rozhodla jsem se koupit něco mámě k narozeninám (které už měla začátkem května :-DD nevadí). Vybrala jsem nějakou bonboniéru a byla dost vysoko, naštěstí jsem dost vysoká. :-D Ale jak jsem měla v jedné ruce košík tak jsem po tom jen tak rychle čapla jednou rukou a s tím jsem shodila asi další 4 bonboniéry, všechno to na mě popadalo a celej obchod se na mě díval jak na debila. :-D Nojo to víte, ty maloměstský obchůdky. Samé drbny. Rychle jsem to naházela zpátky a letěla jsem pryč. :-D Potom už se mi naštěsí vše dařilo ..

Odpoledne jsem šla s Domčou ven, nafotit ji nějaké fotky. To jsme se rozhodly najít nějaké zajímavé místo, tak jsme šly do lesa, že půjdem na takovou skálu, tam už někdo byl, tak jsme pokračovaly dál a dál. Až jsme došly na takovou dost strmou cestu podél skály. :-D Samozřejmě jsme byly už daleko od cesty a sejít to dolů byla nejkratší cesta jak se dostat na silnici. :-D Tak jsme to slezly. :-D Bylo to fakt něco, měly jsme na to obravdu vhodné boty (viz fotka). Nakonec jsme fotek udělaly jen pár a byly jsme vůbec rády. :-D

Ten kopec byl ve skutečnosti milionkrát strmější :-D A v těch botech fakt pecička :-D Asi vám ani nemusím říkat, že jsme měli jehličí všude a černý nohy jak .. uhel :-D Aby toho nebylo málo přinesla jsem si 2 klíšťata. :-D

Večer v hospodě jsem se neskutečně rozsekala a vytřela celou podlahu. Takže krásné zakončení pátku.

V sobotu jsme měli rozlučku se ségrou (v pondělí odjíždí do USA na rok) a oslavovali jsme můj a bráchy svátek. Doma bylo nějak hustá nálada, takže to ze začátku vypadalo na pěknou prudu. Nakonec s přibývajícím alkoholem se nálada zlepšila. :-)

20.5.2014 - Nice weather finally!

20. května 2014 v 16:57 | monika-es
Čaau děvčata,
Dneska byl opravdu pohodový den. :-) Vstala jsem si v 9, udělala jsem nějaké věci co po mně chtěla mamka, nasnídala se a pak jsem asi do 12ti upravovala ty fotky na praxi. Různé ořezávání, otáčení .. No piplačka. :-) Pak jsem si šla udělat rychlý oběd a šla jsem si sednout ven. Počasí tam je fakt báječné! :-) Konečně taky. Už jsem se na to fakt hrozně těšila. :-) Ještě lepší je, že se má furt oteplovat! Je pohoda, že mám tu praxi teď a nemusím při tomto krásném počasí trčet dlouho ve škole. :-) Všechno je až nějak divně na pohodu, ale nebudu si stěžovat! :-D :-)

http://photos-a.ak.instagram.com/hphotos-ak-prn/10358210_393081904163784_336337607_n.jpg

19.5.2014 - začátek praxe.

19. května 2014 v 20:34 | monika-es
Ahoj,
Tak mi dneska začala praxe. Když jsem přišla, tak jsem se dozvěděla, že jim zrovna dneska nefunguje výtah, takže jsem si cca 10 pater (nejsem si uplně jistá :-D) vyběhla nahoru za tátou a ten mě zavedl za mýma šéfovýma. :-D Jsou to skvělý ženský, takže pohoda. Ony si mě tam budou tak různě prohazovat, takže šéfových mám víc. :-D Dneska jsem byla ve spisovně, nebo jak se to tam jmenovalo, no ale byla to místnost s těmi policemi od země až ke stropu plný šanonů a různých papírů. No a ty jsem přebírala. Bylo to ale v pohodě, moje dnešní šéfová mi sama řekla, ať nějak nespěchám, abych se nepředřela. :-D Byla jsem tam cca od půl 9 do cca půl 12, což je taky nádhera. :-D Zítra nejdu vůbec a budu ořezávat a otáčet fotky na web, takže si můžu vyspávat jak chci, boží boží. :-D


Prague 13.5.

18. května 2014 v 17:03 | monika-es
Čááu,
V úterý jsem byla v té Praze na Polygrafu. Původně se mi ani moc nechtělo jet, protože odpadalo strašně moc lidí, že nepojedou a mělo nás jet hrozně málo. Jela jsem .. a i v tom malém počtu to stálo za to. Na Polygrafu to bylo moc fajn, viděli jsme tam opravdu mnoho zajímavých věcí. :-) Viděli jsme konečně nějaké tiskové stroje apod. o kterých se učíme a za celé tři roky umíme jen teorii, krása co. :-D

guud mandeeej

12. května 2014 v 19:41 | monika-es
Ahoj,
Stále žiju, nebojte. Chtěla jsem to tu ,,rozjet", ale půjde to trochu pomaleji. :-D Každopádně se na to furt chystám. Jen stále vymejšlím nějaký design a furt nějak nejsem spokojená, takže stejně asi zase zůstanu u nějaké jednoduché klasiky. :-)
Jak jsme měli to delší volno, tak jsem se fakt snažila to tu dát trochu dokupy, protože jsem si plánovala klidný prodloužený víkend, bohužel se to nepodařilo, takže ani nebyl čas na obnovu. :-) No ale příští týden mě čekají praxe a budou nejspíš takové volnější, takže by snad mohl být čas i chuť. :-) Tak mi držte palce, ať se k tomu dokopu. :-D
imgfave - amazing and inspiring images

21.února 2014

21. února 2014 v 22:53 | monika-es
Ahoj,

Tak jsem nakonec zůstala doma celý týden, takže jsem měla 14ti denní volno, haaha. :-D Dneska už mi je konečně docela líp, každopádně na víkend mám plány jasný - koukat na filmy/seriály, spát a pokusit se podívat se na něco do školy :-D
Dneska nám po 3 týdnech (krom víkendů) odjel Falco (pejsek :-)) a říkám vám, dost jsem si na něj zvykla a je tu strašnej klid, nikdo nesomruje, když něco jím, nikdo si nechce furt hrát, neválí se po mě. ACHJO .. :-( :-D Aspoň jsem si chvíli zase užila pejska no. :-) Je to fakt divný být bez psa. Od narození až do 16ti jsme měli doma psa a težko se odvyká no ...

18.února 2014

18. února 2014 v 13:28 | monika-es
Ahoj,

O prázdninách jsem chtěla tolikrát napsat, ale nějak nebylo co a moc se mi do toho nechtělo. :-) Celý prázdniny krom pár výjmek, jsem strávila s Falcem, který tu je už na posledních pár dnů :-( A sledováním olympiády. :-) Ještě jsme stihli oslavit kamarádů osmnáctiny a to musím říct byla vydařená akce (až na pár výjmek), na to že jsem se rozhodla na poslední chvíli, že pujdu a tak no. :-) V sobotu jsem byla opět na plese. :-) Vypadalo to, že bude opravdu na hovno a bude tam nuda. No .. po pár vodkách se to změnilo. :-D Takže i ten jsem si náramně užila! :-)

Jedna z normálních (ples) :-) moje kočky milované :-*

10.února 2014 - prázdniny :-)

10. února 2014 v 8:48 | monika-es
Ahoj,

Tak tu máme jarní prázdniny. Jsem za ně hrozně ráda. Teď to bylo ve škole strašný, takže pauza se hodí. Ikdyž ta se hodí vždycky no .. :-D

V tejdnu jsme tu měli toho pejska (Falco), na víkend nám odjel a přijel k nám další :-D (Gandy) .. A včera se zas vrátil Falco :-D A je tu do pátka. Jsme tu fakt jak nějaká hlídací stanice. :-D Ale vubec mi to nevadí. Ti pejsci jsou boží :-D a jelikož jsem byla zvyklá 16 let na psa, tak je to pro mě ještě víc super. :-) Protože dalšího psa zatím mít nebudeme. :-/

Gandicek :-) Je to Jack Russell :-) A říkám vám, tenhle pes to je ďábel. :-D A strašně naspeedovanej. :-D Ale je to zlatíčko. :-)

3.2.2014

3. února 2014 v 13:10 | monika-es
Ahoj,

Dneska jsem zůstala doma, tak mám konečně čas se vám ozvat. :-)

Vysvědčení dopadlo (pro mě) skvěle, mám nejlepší známky za 2 a půl roku co tam jsem. :-) Takže spokojenost. Ve čtvrtek jsem byla po dlouhé době pořádně popít, ikdyž jsem to neplánovala, chtěla jsem jít jen na 2 skleničky polejváka. :-D No nevadí. :-D V sobotu ke mně přijela Martinka a šly jsme do vedlejší vesnice na ples. :-) Po pravdě se mi tam moc nechtělo a moc jsem od toho nečekala. No oni plesy ani nejsou nic pro mě. :-D Společenský tance neprovádím. :-D Ale i na ty dokonce došlo. :-D Moc jsme se opily a moc jsme si to užily. :-D Domu jsme přišli asi ve čtvrt na 6. :-D No a jelikož jsem už v 10 vstávala, aby Martinka mohla jet domu, tak jsem moc nenaspala. Chvíli jsem usla odpoledne, ale ani to mi nějak nestačilo, tak jsem se rozhodla se na to dnes vykašlat, no .. :-D :-)


Na tento týden tu máme na hlídání pejska. :-) Je fakt božskej :-) Takže si užívám plnými doušky, že tu zase máme psa! :-)

26.ledna 2014 - Ten čas neskutečně letí!

26. ledna 2014 v 18:16 | monika-es
Ahoj,

Můj plán věnovat se blogu nevyšel a to jsem byla celý víkend doma. Vlastně jsem ani za ten víkend nic nestihla. Příjde mi jak kdyby ani nebyl. Vetšinu jsem prospala, protože jsem byla furt jen unavená. A o víkendu jít spát cca v 23h. se mi opravdu jen tak nestává.

U nás doma jsem jediná jakštakš zdravá, takže jsem zvědavá, kdy to opět zkolí i mě. Je to fakt k vzteku tohle počasí. Ty nemoci furt a tak. Aspoň, že s absencí už jedu na novo, takže když mě něco zkolí, nemusím se bát. :-D No ale v tomhle počasí kdo by byl zdravej. Včera u nás celý den bylo asi -10°C a v noci asi -13°C, takže jsem vlastně ráda, že jsem nikam nešla. :-) A aspoň jsem se zase prospala.
To je stejnak na prd. Přes týden jsem většinu dne ve škole. Vstávám brzo, chodím pozdě domu, musím dělat věci do školy a spát skoro nestíhám. No a pak to musím dospávat o víkendu. Docela by se hodilo kdyby ten den byl 2x tak dlouhý, aby bylo víc času, když příjdu ze školy. Joo to by byla pohoda. :-D


V pátek jsem si vietnamce koupila nalepovací řasy. Stály mě 60 korun. Ještě jsem tyhle neměla, tak jsem to musela hnedka zkusit. Je to docela piplačka si je nalepit, ale vypadá to pekně přirozeně a né jak ty v celku. :-)
 
 

Reklama