móda

shopping + first day at school

1. září 2014 v 16:32 | monika-es
Čaau,
Tak jak jsem slibovala je tu muj sobotní nákup. Jela jsem hlavně kvůli kabelce do školy a bundě. Kabelku mám, bundu bohužel ne. :-( + jsem si dovezla 2 trička a svetr. :-) Jsem ráda že jsem si vůbec něco dovezla, protože jsem byla jak chodící mrtvola :-D Naspala jsem asi 4 hodinky, nestihla jsem pořádně ani vystřízlivět, takže to bylo krušný. :-D

MATURITNÍ šaty!

22. srpna 2014 v 12:34 | monika-es
Čááu děvčata,
Jelikož už i mě čeká maturitní ples, tak se snažím si vyhlížet nějaké topkové šaty. Je to pro mě zatím velký otazník. Mám strach kupovat si je přes net, ale zase někde v těch místních obchodech se mi za to nechtějí dávat ty šílené prachy. :-) Takže se ptám, jak, kde, cca za kolik .. jste kupovali/nebo budete kupovat své maturitní šaty?


Zatím mě nejvíc zaujaly tyto .. Víc v té bílé barvě, ale na těch jde špatně vidět detail, proto jsem přidala i ty béžové. Nechci žádné princeznovské, jen uplně obyčejné. Pokud by jste měli i nějaké typy na webovky, z kterýma máte zkušenosti a tak. Budu vám neskutečně vděčná. :-)
Tak zatím báááj

I need :-)

9. srpna 2013 v 16:18 | monika-es


1) BUNDA .. Né že by byla zima :-D Ale až se ochladí, tak budu nějakou potřebovat na podzim, protože moje stará podzimní bunda už dosloužila. R.I.P !!! :-(

2) černé JEANY .. Ty potřebuju jako sůl. Všechny mé dlouhé kalhoty jsou .... :-D No jsou na tom špatně a navíc nemám žádné černé.

SUMMER wishlist

11. června 2013 v 22:32 | monika-es
1. DLOUHÉ ŠATY bez ramínek - Furt se mi nepodařilo najít nějaké, co by se mi líbily, sedly mi a byly za přijatelnou cenu. Takže doufám, že teď se mi to podaří! :-)

2. ČERNÉ OBYČEJNÉ ŠATY - Nemusí být výhradně černé, ale ty by se mi líbily asi nejvíc. :-)

3. KRAŤASY NAD KOLENA - Nebo prostě trochu delší kraťasy. :-D A nejlépe tmavé. :-)
 
 

Reklama