Říjen 2014

Čau? Čau!

29. října 2014 v 17:25 | monika-es |  můj život
ČÁGO,
Lol, ja už jsem fakt trapná. Napíšu vždycky jeden článek, jak budu psát a podobný sračky a pak se tak týden neozvu. :-D Je to docela směšný číst si to no. :-D Ale nevadí. Jakobych nic nepsala :-D A psát to už nebudu, protože když to napíšu, už nenapíšu, žejo. :-D
Naštěstí máme ještě do konce týdne volno, takže si užívám pohodičku domaa. :-) Ale měla bych číst povinnou četbu no. :-D Do příštího týdne mám mít 5 knížek a mám tak 2 skoro 3. :-D Ajajaj. :-D


Strašně mě štve, jak je venku už kosa. :-D Jsem už asi 2 hodiny doma a furt jsem zmrzlá jak hovno! :-D Achjo .. :-D

Shrnutí .....

20. října 2014 v 22:06 | monika-es |  můj život
Ahoj,
Opět mě trochu opustila ta má blogovací nálada, takže to tu opět utichlo. Pokusím se s tím něco udělat a snad nezůstanu jenom u slibů. :-) Uvidíme.
Co se týče mých dnů minulých/nadcházejících .. Tak není ani nic moc zajímavého. O víkendu jsem ráda, že jsem doma, že můžu spát a že mám čas sama pro sebe. No a nebo že se můžu vyfiknout a vyrazit někam zapařit. O:-) Přes týden jsem ráda, že jsem doma ze školy (ikdyž mě to teď v té škole ani tak neštve, což je divné :-D, ťuk ťuk ťuk) a můžu opět spát (sakra já nedělám nic jiného, že spím :-D). Ne ale ve škole je teď docela klid. Téma maturita na chvíli utichlo .. ne ikdyž neutichlo, furt se to řeší a furt mám v hlavě nějakej ,,vikřičník", který mi tam křičí - ,,Dávej v té škole pozor! Uč se ty blbko! Neodmaturuješ." Jo ale ještě to poslechnout, že. :-D Ne .. já se teď docela snažím. O:-) Až mě to samotnou překvapuje.


Tento týden o víkendu máme ve vedlejší vesnici RETRO ples, takže se tam chystám, každoročně je to moc povedená akce. A já OPRAVDU doufám, že se mi konečně letos podaří nafotit nějaké slušné/normální/pěkné fotky! A pokud ano, určitě vám je ukážu. :-)
Příští týden mám celý volný, takže paráda. No ale čeká mě maturitní četba, takže budu číst, číst, číst. Do konce měsíce mám mít 5 knížek, nemám žádnou. Jsem to ale šikula. :-)

Krásný zbytek pondělí a krásné úterý přeji! :-) Mě čeká vstávačka v 5, takže já tu končím a mažu spát. :-) Dobrou :-*

DESIGNBLOK14

13. října 2014 v 18:35 | monika-es |  všehochuť
Tak jsem projížděla fotky, abych vám mohla ukázat něco z toho designbloku. No zjistila jsem, že fotky ve velkém, jsou ještě horší, než se mi zdáli na foťáku. Bylo tam strašně moc lidí, takže se furt někdo někde motal, navíc jsme si s kamarádkou přijely nabalené jako prase, takže nám bylo strašné vedro. Strašně mě to mrzí, že to nemám lépe nafocené, protože to opravdu stálo za to. Moc se mi to líbilo a pro mě, jakožto nadšence pro ,,umění" (zas až tak bych to nepřeháněla, proto ty uvozovky :-D), to bylo opravdu skvělé. Nejradši bych tam šla uplně sama, aby se mi tam nikdo nepletl, já si to mohla v klidu prohlédnout a nafotit, no bohužel. :-D Tak teď už k fotkám ...

15.10.2014 EDIT: Tak jsem se rozhodla (díky mJ :-D) tu mou hrstku fotek ještě jednou probrat a vybrat dalších pár fotek. :-D Víc v celém článku.


Hrozně mě zaujaly tyhle světla z IKEA. Dá se to stáhnout i roztáhnout a pak to dělá takovýhle boží světlo :-) No museli byste to vidět. :-D

Top místnost. Úžasný hrnečky, který byly nasvícený různými barvami + úžasná vůně kafe .. :-)


Tamtadadá, jsem tu. :-)

12. října 2014 v 19:34 | monika-es |  můj život
Ahoj holkyyy,
Tak jsem si dala neplánovanou pauzičku. :-) Už několikrát jsem chtěla napsat, ale buď jsem neměla čas, nebo náladu. Však to znáte. ;-) Jak začla škola nějak jsem přestala všechno stíhat. Nebo tedy stíhat. Já bych to stíhala, ale totálně bez energie něco dělej, že ano. :-)
Každopádně opět přišla chuť, nadšení a enerigie pro blogování, tak snad se máte na co těšit. :-) Určitě nebudu psát vždycky každý den, protože to by byly jen články škola/škola/škola. A to mi příjde docela zbytečné. Ale tak uvidíme jak budu mít náladu a témata na psaní. :-)
Jako první článek bych vám chtěla napsat o DESIGNBLOKU. Napsala bych ho jako samostatný článek. Nejspíš až na zítra. :-) Ikdyž spíš bych vám chtěla ukázat fotky. :-) Pokud jste tam někdo byl, budu ráda, když mi sem napíšete vaše názory/pocity. :-)
No a to je pro dnešek vše. :-) Tak krásný zbytek neděle! :-*