Srpen 2014

School tomorrow? Shit!

31. srpna 2014 v 18:24 | monika-es |  můj život
Ahoj,
Furt si to nějak nepřipouštím, že už zítra opravdu budu muset vstát, zkulturnit se a vyrazit do školy. Ikdyž jen na pár minut (snad) .. tak i tak je to strašné. Dva měsíce jakoby nebyly .. maturita na krku. To snad není pravda.
Každopádně prázdniny jsem si opravdu užila, nebyl snad den co bych se nudila. Neříkám, že jsem třeba občas jen tak neseděla doma, ale nějakej odpočinek byl taky potřeba že .. :-)
Takže moje asi poslední prázdniny se vydařily. Myslím tím tedy ty letní. :-) Nějak mi uplně dochází slova. Jak si to začínám uvědomovat při tom co to píšu.
Sakra je to fakt vubec možný že je konec prázdnin a já maturuju ?!?!?!?


Blbec je blbec a blbcem zůstane. ♪

27. srpna 2014 v 15:35 | monika-es |  můj život
Čauky,
Tak dneska jsem opět vstávala ve 12, jako celý prázdniny. :-D Dala sem si rychlý oběd a pak jsem dodělávala domácí práce - přebírání diod .. Už toho mám za celé prázdniny dost! :-D Ale mám to za sebou, takže hurá! :-)
Konečně tu taky neprší a není až taková kosa, tak vezmu Pavlínkua půjdem si dát repeat našich prázdninových dnů. :-D

Jo a takhle se u nás spinkaa :-D moje milovaná Myška <3 Snažila sem se ji fotit jak zívá, protože je to strašně cute :-D ale podařilo se mi to jen takto. (viz 2. fotka)

Český písničky moc nemusím, ale tahle mi tu hraje už několikátý den. :-D

It is summer? Really??

26. srpna 2014 v 13:49 | monika-es |  můj život
Ahoj,
Dneska to počasí je opravdu ,,úžasné". Poslední dny a nám to celé proprší nebo coo? Někdy předevčírem, myslím, tu prej v noci byly asi jen 4°C .. A to že je srpen jooo .. Hm vypadá to tak no. Ale už to uplně vidím, že půjdem do školy, budem tam sedět až do kdoví kdy a bude krásně. :-/ Achjo. Takže to vypadá, že dnes budu jen doma relaxovat ..
K včerejšku .. moc jsem si to užila, protože jsem s holkama byla takhle po strašně dlouhé době, takže paráda. :-) Pár fotek máme, ale tak 99% nejsou zveřejnitelné. :-D Achjo ... :-D
Jack Daniels <3 nejlepší pití co existuje ... // takhle dopadlo moje triko, následně i bunda .. tu už vyfocenou nemám .. ale to je prostě tak, když jste šikula .. nepamatuju si akci co bych se já nepolila :-D


Ladies night .. :-)

25. srpna 2014 v 14:12 | monika-es |  můj život
Čaau :-),
Party jsem přežila. Dokonce i bez kocoviny. Ještě že na tohle nějak moc netrpím. :-D V sobotu mi přijela kamarádka, která tu neplánovaně zůstala až do dneška. :-D Proto jsem se tedy neozvala dřív. :-) Dneska to je taky jen tak na rychlo, protože za pár hodin, jedem k další kamarádce, takže další party. Oooje. No každopádně tato bude jen v duchu dámské jízdy, takže taková klidnější. :-D Ikdyž ... Uvidíme. Pokusím se fotit a třeba budou i nějaké fotky. V sobotu sem na foťák zapomněla a to mě moc mrzí. :-/ Byly by krásné fotky. :-))

včerejší posezení u vodárny :-)

amazing PARTYYY!

23. srpna 2014 v 15:19 | monika-es |  můj život
Ahoj,
Dneska jenom deníčkově a velice na rychlo! :-) Jako tradičně tu máme tento víkend pouť. Ikdyž ona to zas taková pouť není. :-D Ale vždycky se sejde spoustu lidí a v naší místní diskotéce je pak velká party. :-D Včera velice neplánovaně jsem taktéž na ní skončila. :-D A dnes už plánovaně na ní skončím opět. :-D Takže tento víkend = velká party. Ale to se musí, že .. Když už máme ten koneec. :-( :-D No ale nebudem fňukat a jdem si užívat poslední dny! ŽE ANOOO .. :-) Tak se mějte krásně a užijte si den, ať už podnikáte cokoliv. :-)

Dáme párty? ♪


MATURITNÍ šaty!

22. srpna 2014 v 12:34 | monika-es |  móda
Čááu děvčata,
Jelikož už i mě čeká maturitní ples, tak se snažím si vyhlížet nějaké topkové šaty. Je to pro mě zatím velký otazník. Mám strach kupovat si je přes net, ale zase někde v těch místních obchodech se mi za to nechtějí dávat ty šílené prachy. :-) Takže se ptám, jak, kde, cca za kolik .. jste kupovali/nebo budete kupovat své maturitní šaty?


Zatím mě nejvíc zaujaly tyto .. Víc v té bílé barvě, ale na těch jde špatně vidět detail, proto jsem přidala i ty béžové. Nechci žádné princeznovské, jen uplně obyčejné. Pokud by jste měli i nějaké typy na webovky, z kterýma máte zkušenosti a tak. Budu vám neskutečně vděčná. :-)
Tak zatím báááj

no tak jsem zpět, muhahaha

21. srpna 2014 v 18:21 | monika-es |  můj život
Čéégo děvčata,
Tak je to zas tady. Už po stopadesáté se ,,vracím" k blogu. Lol. Doufám, že se vracím tedy. No každopádně to budete moct vidět samy na vlastní bulvy, že.
Ani vlastně zase nevím, co sem chci psát, takže doufám, že co nejdřív dostanu nějaký gůd ajdia. :-) Hmm .. To se všechno uvidí. Každopádně už je moc smutno po vás všech a po tom blogování, takže prostě máte mě zpět. :-D Ale radši přestanu blábolit, stejně tu teď píšu sračky .. Já jen aby jste věděli, že jsem jakože tu no. Tak zatím báj báj. :-*