Červen 2014

11.června

11. června 2014 v 20:33 | monika-es |  můj život
Ahoj,

Tak to vypadá, že ty horké dny máme na chvíli za sebou. :-) Na jednu stranu jsem ráda, protože cestování busem/vlakem v tomhle počasí bylo opravdu smrtelné, ale zas na druhou stranu chodit si jen v tílku a kraťasích bylo moc fajn :-)
Ve škole to utíká .. už tam nic neděláme .. Jen na těch hodinách, kde máme takový splašený učitelé, kteří musí furt něco diktovat a nenechají vám volnou ani minutku. No se známkami jsem na tom po dlouhé době taky dobře. Celý třeťák vlastně zvládám dost v pohodě, ale přitom prvák a druhák byl peklo .. Tak teď abych zvládla ještě takhle s přehledem čtvrťák a maturu no a budu happy. :-D :-))
Když už jsme u té maturity, strašně by mě zajímalo jestli máte už aspoň trochu nějaké plány co po maturitě??? :-)

summer

Nějak se ani nic neděje .. A to že vůbec .. proto jsem se opět déle neozvala. A hlavně teda kvůli počasí, jak už jsem psala, protože jsem byla věčně venku a v tomhle vedru jsem neměla ani pomyšlení na blog. :-D :-)

Jak jste přežili vy tyto vedra ???? :-)

sunny day ☼

6. června 2014 v 15:12 | monika-es |  můj život
Čááu,

Týden opět uběhl jako voda. Nějak jsem vůbec nic nestihla za ten týden. Je to zase nezvyk vstávat brzo a jezdit pozdě domů. :-/ Každopádně z těch dnů nic nemám, protože většinu prosedím ve škole nebo ve vlaku/autobuse. A to je to v té škole už uplně zbytečné. Sice na pár předmětech ještě něco děláme, ale to už je fakt málo. Všichni dohání poslední známky a tak. Jsem ráda, že letos mám poprvé klid a žádné zlepšování na poslední chvíli. :-)
No každopádně prázdniny už nutně potřebuju a neskutečně se na ně těším. Ikdyž teda celý červenec budu makat, pokud mi teda výjde brigáda. U nás v tom prdelákově je to strašně těžký něco sehnat. No ale pak budou penízky a o to bude srpen užitější! :-)

http://photos-d.ak.instagram.com/hphotos-ak-xpf1/10358462_1417076455245611_629744283_n.jpg
milované jahůdky <33

Konečně je zas pěkné počasí .. :-) a končně to vyšlo na víkend! :-) Hnedka je všechno hezčí, když je takové počasí. :-) Já jen doufám, že to počasí už takto zůstane až do konce srpna (nejlépe :-D).