Květen 2014

Poslední víkend se sestřičkou.

29. května 2014 v 17:36 | monika-es |  můj život
Ahooj,

Zítra mě čeká poslední den praxe. Teda vlastně si jdu nechat jen podepsat deník. No takže už mi vlastně praxe tak nějak skončila. :-D Včera a dneska jsem byla doma a přepisovala jsem miliony nesmyslů do excelu. Chvíli mi trvalo než jsem se vůbec zorientovala. Naposled co jsem s ním dělala bylo na základce .. a vlastně i v prváku, ale tam jsme nic nedělali. :-D Naštěstí jsem to nějak zvládla, ale už ho zas dlouho nechci vidět .. :-))))))

A teď k nadpisu .. Už jsem tu psala, že ségra mi v pondělí odlétá do USA. Za rok se vrátí, takže to není tak dlouho, ale na druhou stranu, až se vrátí budu mít snad po maturitě a už to tady bude zas uplně jiný .. Divný. Bude to takovej nezvyk no. Ale strašně ji to přeju, do USA chce už strašně dlouho a konečně se ji to podařilo. :-) A taky díky ní někdy příští rok poletím do USA takyyyy, jupí. :-D
Takže od pondělí jsem ,,jedináček". To je taky divný ..

Untitled
Ségra bude na předměstí Washingtonu, takže tam se podívám určitě :3

Nevím jak se ozvu přes víkend, jelikož tu bude zase celá rodina a tak a celý víkend budem se ségrou. No pak od pondělí už mám školu, takže snad budu mít čas i přes školu. :-)))))

Btw. máte někdo zkušenosti s čínskými telefony? Objednáním? A tak .. vše co se okolo toho týče?

23-25.5. 2014 - Víkend + pokračování týdne.

27. května 2014 v 19:50 | monika-es |  můj život
Ahooj,

Tak tu mám menší shrnutí mého víkndu. Mám z něj takové smíšené pocity. Byl skvělej, ale zároveň strašnej. :-D Hned se vysvětlím .. V pátek mi praxe utekla, o půl 12 jsem šla domu. Po cestě domů jsem potkala dědu, takže jsem se domu dostala až po 1, klasika. :-D Tak jsem si chtěla udělat nějaký rychlý oběd, nakonec jsem se rozhodla pro těstovinový salát. Všechnu zeleninu sem měla připravenou, maso nakrájené a teď že si dám vařit těstoviny, ale doma jsme žádné neměli, jen špagety a ty opradu nebyli vhodné. :-D Tak jsem vyrazila do místního obchodu. Když už jsem tam byla, rozhodla jsem se koupit něco mámě k narozeninám (které už měla začátkem května :-DD nevadí). Vybrala jsem nějakou bonboniéru a byla dost vysoko, naštěstí jsem dost vysoká. :-D Ale jak jsem měla v jedné ruce košík tak jsem po tom jen tak rychle čapla jednou rukou a s tím jsem shodila asi další 4 bonboniéry, všechno to na mě popadalo a celej obchod se na mě díval jak na debila. :-D Nojo to víte, ty maloměstský obchůdky. Samé drbny. Rychle jsem to naházela zpátky a letěla jsem pryč. :-D Potom už se mi naštěsí vše dařilo ..

Odpoledne jsem šla s Domčou ven, nafotit ji nějaké fotky. To jsme se rozhodly najít nějaké zajímavé místo, tak jsme šly do lesa, že půjdem na takovou skálu, tam už někdo byl, tak jsme pokračovaly dál a dál. Až jsme došly na takovou dost strmou cestu podél skály. :-D Samozřejmě jsme byly už daleko od cesty a sejít to dolů byla nejkratší cesta jak se dostat na silnici. :-D Tak jsme to slezly. :-D Bylo to fakt něco, měly jsme na to obravdu vhodné boty (viz fotka). Nakonec jsme fotek udělaly jen pár a byly jsme vůbec rády. :-D

Ten kopec byl ve skutečnosti milionkrát strmější :-D A v těch botech fakt pecička :-D Asi vám ani nemusím říkat, že jsme měli jehličí všude a černý nohy jak .. uhel :-D Aby toho nebylo málo přinesla jsem si 2 klíšťata. :-D

Večer v hospodě jsem se neskutečně rozsekala a vytřela celou podlahu. Takže krásné zakončení pátku.

V sobotu jsme měli rozlučku se ségrou (v pondělí odjíždí do USA na rok) a oslavovali jsme můj a bráchy svátek. Doma bylo nějak hustá nálada, takže to ze začátku vypadalo na pěknou prudu. Nakonec s přibývajícím alkoholem se nálada zlepšila. :-)

22.5. 2014 - Sunbathing

22. května 2014 v 11:09 | monika-es
Ahoj :-)
Dneska už jsem byla na praxi, ale dodělávala jsem věci z pondělí. Skončila jsem už o půl 11. Takže beru plavky a jdu ven :-) Aspoň do hokeje to musím vydržet, abych chytla trochu barvu. Jelikož po dlouhé době v létě nejspíš nejedu nikam kmoři. Ledaže by byla dobrá brigáda .. Což se ještě uvidí. :-) No tak mějte krásný den, užijte si sluníčko a držte palce v hokeji, ať dneska USA porazíme! :-))))

SummerWahou !

20.5.2014 - Nice weather finally!

20. května 2014 v 16:57 | monika-es |  můj život
Čaau děvčata,
Dneska byl opravdu pohodový den. :-) Vstala jsem si v 9, udělala jsem nějaké věci co po mně chtěla mamka, nasnídala se a pak jsem asi do 12ti upravovala ty fotky na praxi. Různé ořezávání, otáčení .. No piplačka. :-) Pak jsem si šla udělat rychlý oběd a šla jsem si sednout ven. Počasí tam je fakt báječné! :-) Konečně taky. Už jsem se na to fakt hrozně těšila. :-) Ještě lepší je, že se má furt oteplovat! Je pohoda, že mám tu praxi teď a nemusím při tomto krásném počasí trčet dlouho ve škole. :-) Všechno je až nějak divně na pohodu, ale nebudu si stěžovat! :-D :-)

http://photos-a.ak.instagram.com/hphotos-ak-prn/10358210_393081904163784_336337607_n.jpg

19.5.2014 - začátek praxe.

19. května 2014 v 20:34 | monika-es |  můj život
Ahoj,
Tak mi dneska začala praxe. Když jsem přišla, tak jsem se dozvěděla, že jim zrovna dneska nefunguje výtah, takže jsem si cca 10 pater (nejsem si uplně jistá :-D) vyběhla nahoru za tátou a ten mě zavedl za mýma šéfovýma. :-D Jsou to skvělý ženský, takže pohoda. Ony si mě tam budou tak různě prohazovat, takže šéfových mám víc. :-D Dneska jsem byla ve spisovně, nebo jak se to tam jmenovalo, no ale byla to místnost s těmi policemi od země až ke stropu plný šanonů a různých papírů. No a ty jsem přebírala. Bylo to ale v pohodě, moje dnešní šéfová mi sama řekla, ať nějak nespěchám, abych se nepředřela. :-D Byla jsem tam cca od půl 9 do cca půl 12, což je taky nádhera. :-D Zítra nejdu vůbec a budu ořezávat a otáčet fotky na web, takže si můžu vyspávat jak chci, boží boží. :-DPrague 13.5.

18. května 2014 v 17:03 | monika-es |  můj život
Čááu,
V úterý jsem byla v té Praze na Polygrafu. Původně se mi ani moc nechtělo jet, protože odpadalo strašně moc lidí, že nepojedou a mělo nás jet hrozně málo. Jela jsem .. a i v tom malém počtu to stálo za to. Na Polygrafu to bylo moc fajn, viděli jsme tam opravdu mnoho zajímavých věcí. :-) Viděli jsme konečně nějaké tiskové stroje apod. o kterých se učíme a za celé tři roky umíme jen teorii, krása co. :-D

guud mandeeej

12. května 2014 v 19:41 | monika-es |  můj život
Ahoj,
Stále žiju, nebojte. Chtěla jsem to tu ,,rozjet", ale půjde to trochu pomaleji. :-D Každopádně se na to furt chystám. Jen stále vymejšlím nějaký design a furt nějak nejsem spokojená, takže stejně asi zase zůstanu u nějaké jednoduché klasiky. :-)
Jak jsme měli to delší volno, tak jsem se fakt snažila to tu dát trochu dokupy, protože jsem si plánovala klidný prodloužený víkend, bohužel se to nepodařilo, takže ani nebyl čas na obnovu. :-) No ale příští týden mě čekají praxe a budou nejspíš takové volnější, takže by snad mohl být čas i chuť. :-) Tak mi držte palce, ať se k tomu dokopu. :-D
imgfave - amazing and inspiring images

Oh my god, it's May? Really?

5. května 2014 v 22:11 | monika-es
Čaaaaaaau,
Tý brďo, ani se mi nechce věřit, že naposled kdy jsem tu byla byl cca únor. :-O Čas letí jak splašený. Vážně jo. Konec školy se neskutečně blíží. Já jsem opravdu ráda, že budou dlouho vytoužený dva měsíce volna. Ale taky se strašně bojím, protože jsou to poslední prázdniny před maturitou. Z maturity mám strach a velký, ALE větší strach mám z toho, co bude potom. Nechce se mi vůbec řešit co bude po škole, nechci nad tím ani přemýšlet. To už to jako fakt tak uteklo? Třeťák mi utekl uplně neskutečným způsobem. Do školy v květnu už jdu asi jen 6x ?? A pak je červen a konec? O můj bože.

K blogu se chci vrátit, takže doufám, že to nebude jen další marný pokus. Uvidí se. :-) Tak zatím čááu.
goingtoheell.tumblr.com