Září 2013

„ Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje. “

16. září 2013 v 21:08 | monika-es |  můj život
Ahoj,
Po menší neplánované pauze opět píšu. Jak začla škola, tak najednou nějak přestal být čas. Nebo spíš ta chuť k psaní .. Protože ráno brzy vstávat, přijet pozdě ze školy, jste rádi, že jste doma, musíte taky něco dělat do školy, no však to znáte. Nějak ten volný čas nebyl. :-)) Dneska jsem si na vás ten čas udělala a doufám, že se mi to podaří častěji. :-)
Za tu dobu co jsem nepsala se nijak nic nezměnilo. Ve škole je to stejná nuda a otrava. No a jinak se nějak nic neděje. Tedy .. nic s čím bych se tu chtěla chlubit. :-)

Tumblr

* k tomu nadpisu :-D zrovna jsem dopisovala email našemu perfektnímu učiteli a to jakože myslím vážně .. takhle skvělého učitele jsme dlouho neměli .. a on je pro mě hodně velkou inspirací :-)) máte taky takového učitele? :-)

school

2. září 2013 v 20:24 | monika-es |  můj život
Ahooj :-)
První den ve škole proběhl v pohodě. :-) Ikdyž při zvonění budíku jsem myslela, že je to jen sen .. a když jsem jela ve vlaku, furt mě to nějak nedocházelo, že vlastně už jedu do školy. No nevadí. Byli jsme tam asi do 9 a uplně zbytečně .. Do čtvrt na 9 jsme byli ve třídě a třídní nám něco málo řekla. Potom jsme šli do tělocvičny a tam domu čekali, než se sejde celá škola a ředitel bude moct mít každoroční proslov. Je to neskutečná nuda a rok od roku mi to přijde horší. :-D No a potom jsme rychle mizeli pryč. :-D

September